win2: Πρόγραμμα excel για οικοδομικές άδειες και εγκρίσεις εργασιών δόμησης μικρής κλίμακας
Αποτελέσματα: 1 έως 20 από σύνολο 113

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. (επάνω) - Ανάρτηση #8
    Μηχανικός
    Πολιτικός Μηχανικός MSc
    Το Αβατάριο του μέλους dn102
    Εγγραφή
    25.12.2011
    Περιοχή
    Hellas
    Αναρτ.
    253
    Εύσημα

    έδωσε
    19
    έλαβε
    49
    Αρχεία

    Λήψεις
    81
    Ανέβασε
    1

    Προεπιλογή

    Προφανώς έχω την ευθύνη των όσων λέω,ας τολμήσουν να μου κάνουν μήνυση.Τα πράγματα είναι απλά, παίρνεις τον ευρωκώδικα και ελεγχεις την ορθή λειτουργία του προγράμματος.ΔΕΝ ΤΟΛΜΗΣΑΝ ΝΑ ΒΑΛΟΥΝ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ ΤΕΚΜΗΡΙΩΣΗ ΕΥΡΩΚΩΔΙΚΑ ΣΤΟ MANUAL,αυτό λέει πολλά

    ---------- Post added at 21:57 ---------- Previous post was at 21:55 ----------

    και κακώς που δεν αντέδρασαν αλλες εταιρίες, λές και δέν ξέρουν αν έχει η δεν έχει.Είναι εύκολο να το διαπιστώσει κανείς πάντως, δεν θέλει και πολύ ψάξιμο.........................................

    ---------- Post added at 22:18 ---------- Previous post was at 21:57 ----------

    o EC2 δεν εχει σημαντική επίπτωση στις τιμές, αλλα ο EC8 έχει, διότι ο υπολογισμός του q είναι διαφορετικός και στατιστικα για κατηγορίες ΙΙ και άνω έχει σημαντική επίπτωση στη διαμόρφωση τών αποτελεσμάτων και σίγουρα πλέον δέν λαμβάνεται ίδιος σε κάθε διευθυνση.

    Τώρα κάθε άλλη λύση που έχει δημοσιευθεί σε επίσημα papers και έχει την έγκριση είναι αποδεκτή.Αυτό περιμένω να μου στείλουν αλλα δεν πρόκειται ποτέ να το λάβω.Έδωσα 1400 ευρώ για αναβάθμιση εν μέσω κρίσης και θα μου ζητήσουν να ξαναπληρώσω αναβάθμιση στους ευρωκώδικες.Και το χειρότερο δεν πρόκειται ποτέ να βρώ το δίκαιο μου, τα λεφτα δεν τα επιστρέφουν μήνυση να κάνω θα μου βγεί ο "κούκος αηδόνι" το μόνο που μπορώ να κάνω είναι να ενημερώσω όλους εσάς που πασχίζετε να βγάλετε ένα μεροκάματο και κάποιοι άλλοι με να μην πω τη λέξη , βγάζουν χιλίαδες ευρώ.Και πονηρα σκεπτόμενος λέω πως ακομα οι ευρωκώδικες δεν εφαρμόζονται, να που όμως στη πόλη μου αρχίσανε.Δέν κρίνω τη λειτουργία του προγράμματος, κρίνω την απουσία πραγμάτων τα οποία τα πουλήσανε με το προγραμμα και δεν υπάρχουν.
    Τελευταία επεξεργασία από τον χρήστη dn102 : 22.03.2012 στις 11:58

Παρόμοια θέματα

  1. Πωλείται: Πωλείται στατικό πρόγραμμα StereoSTATIKA
    Από το μέλος nino7 στη θεματική κατηγορία Λογισμικό
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταία Ανάρτηση: 14.03.2017, 16:25
  2. Φθηνότεροι οι Ευρωκώδικες
    Από το μέλος Xάρης στη θεματική κατηγορία Ειδήσεις
    Απαντήσεις: 4
    Τελευταία Ανάρτηση: 19.09.2013, 20:52
  3. LH-Λογισμική - Fespa: Ευρωκώδικες-pushover
    Από το μέλος sundance στη θεματική κατηγορία Στατικά
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταία Ανάρτηση: 14.02.2013, 13:25
  4. Πωλείται: Πώληση ή ανταλλαγή του stereoSTATIKA Ver. 6.21
    Από το μέλος dn102 στη θεματική κατηγορία Λογισμικό
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταία Ανάρτηση: 13.12.2012, 00:01

Τα Δικαιώματα σας

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  •